Löydä lähin Life-myymälä

Löydä lähin Life-myymälä

 
Hae lähin Life-myymäläsi:

Life Espoo Entresse
Siltakatu 11
02770 Espoo
(09) 855 2300
espoo.entresse@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 9-18
su SULJETTU

Life Espoo Iso Omena
Piispansilta 11 S 62
02230 Espoo
(09) 452 2708
espoo.isoomena@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-21
la 9-18
su 12-18

Life Espoo Lippulaiva
Espoonlahdenkatu 4-6
02320 Espoo
(09) 802 6603
espoo.lippulaiva@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 9-18j
su SULJETTU

Life Espoo Sello
Leppävaarankatu 3-9
02600 Espoo
(09) 595 177
espoo.sello@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-21
la 9-18
su 12-18

Life Espoo Tapiola Ainoa
Tapionaukio 4, M-kerros
02100 Espoo
(09) 455 7930
espoo.ainoa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 9-17
su SULJETTU

Life Forssa Citymarket
Yhtiönkatu
30100 Forssa
(03) 422 0650
forssa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 9.30-15 
su SULJETTU

Life Halikko Prisma Salo
Prismantie 2
24800 Halikko
(050) 370 7001
halikko@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-17
su SULJETTU

Life Helsinki Arabia
Hämeentie 111
00550 Helsinki
(09) 877 6426
helsinki.arabia@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Helsinki Asematunneli
Kaivokatu 6
00100 Helsinki
(050) 379 7520
helsinki.asematunneli@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Helsinki Forum
Mannerheimintie 20
00100 Helsinki
(09) 694 9769
helsinki.forum@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20.30
la 10-18
su 12-18

Life Helsinki Itäkeskus
City-Jätti
Asiakkaankatu 11
00930 Helsinki
(09) 325 2226
helsinki.itiscity@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-17
su SULJETTU

Life Helsinki Itäkeskus Itis Bulevardi
Itäkatu 1-7
00930 Helsinki
(09) 323 7704
helsinki.itisbulevardi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-18
su 12-18

Life Helsinki Itäkeskus Itis Pasaasi
Itäkatu 1-7
00930 Helsinki
(09) 323 5069
helsinki.itispasaasi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-18
su 12-18

Life Helsinki Kamppi
Urho Kekkosen katu 1 A 15
00100 Helsinki
(09) 685 7070
helsinki.kamppi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 8-21
la 9-18
su 12-18

Life Helsinki Kannelmäki Kaari
Kantelettarentie 1
00420 Helsinki
(040) 571 9386
helsinki.kannelmaki@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-19
su 11-18

Life Helsinki Malmi Nova
Malminkaari 15-17 2 krs.
00700 Helsinki
(09) 345 4585
helsinki.malmi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20.30
la 9-18
su 12-17

Life Helsinki Pasila
Ratapihantie 6
00520 Helsinki
(050) 358 4073
helsinki.pasila@life.fi

Avoinna:
ma-pe 8-19
la 10-16
su SULJETTU

   
Life Helsinki Sörnäinen
Hämeentie 58-60
00500 Helsinki
(09) 753 0976
helsinki.sornainen@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17.30
la 10-14
su SULJETTU

Life Helsinki Viikki Prisma
Viikintori 3
00790 Helsinki
(010) 239 2954
helsinki.viikki@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-17
su SULJETTU

010 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Helsinki Vuosaari Columbus
Vuotie 45
00980 Helsinki
(09) 3285 4250
helsinki.vuosaari@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su SULJETTU

Life Hollola 
Kansankatu 8
15870 Hollola
(03) 780 4755
hollola@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Hyvinkää Willa
Torikatu 9
05800 Hyvinkää
(040) 184 8227
hyvinkaa.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 9-16
su SULJETTU

Life Hämeenlinna Goodman
Kaivokatu 7
13100 Hämeenlinna
(050) 462 4399
hameenlinna.goodman@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-18
su 12-18

Life Hämeenlinna Tiiriö Prisma
Wartiamäentie 2
13130 Hämeenlinna
(03) 682 1355
hameenlinna.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 9-16
su SULJETTU

Life Iisalmi Kauppahalli
Kauppakatu 14
74100 Iisalmi
(017) 824 377
iisalmi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-17
la 9-14
su SULJETTU

Life Iisalmi Prisma
Parkatintie 2
74120 Iisalmi
(017) 823 311
iisalmi.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Imatra Mansikkala Prismakeskus

Karhumäenkatu 1
55120 Imatra
(050) 448 1779
imatra.mansikkala@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-19
la 10-16
su SULJETTU

Life Jyväskylä Keljo Prisma
Kylmälahdentie 8
40500 Jyväskylä
(014) 449 7566
jyvaskyla.keljo@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Jyväskylä Palokka Kauppakeskus
Saarijärventie 52
40270 Palokka
(014) 422 551
jyvaskyla.palokka@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-16
su SULJETTU

Life Jyväskylä Seppälä Prisma
Ahjokatu 7
40320 Jyväskylä
(050) 592 1314
jyvaskyla.prismaseppala@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SUJETTU

Life Jyväskylä Torikeskus
Torikeskus 1.krs
40100 Jyväskylä
(014) 616 846
jyvaskyla.torikeskus@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Järvenpää Prisma
Rantakatu 5
04400 Järvenpää
(09) 292 2251
jarvenpaa.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 9-17
su SULJETTU

Life Kaarina Prisma
Kairiskulmantie 3
20760 Piispanristi
(0400) 253 624
kaarina@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Kajaani Kauppakatu
Kauppakatu 11
87100 Kajaani
(08) 625 444
kajaani@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17
la 9.30-14
su SULJETTU

Life Kajaani Prisma
Veturitie 1
87100 Kajaani
(08) 612 1390
kajaani.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 9-16
su 12-15

Life Kauhajoki Puistotie Citymarket
Puistotie 70
61800 Kauhajoki
(020) 793 1256
kauhajoki.puistotie@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

020 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Kempele Zeppelin
Zeppelin 1. krs
90450 Kempele
(044) 524 3202
kempele.zeppelin@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-20
la 9.30-18
su 12-18

Life Kerava Prisma
Kauppakaari 2
04200 Kerava
(09) 294 4190
kerava.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Kirkkonummi Prisma
Munkinmäentie 29
02400 Kirkkonummi
(050) 440 0003
kirkkonummi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 9-18
su SULJETTU

Life Kotka Karhula Citymarket

Jumalniementie 8
48600 Kotka
(044) 055 1251
karhula@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Kotka Pasaati
Keskuskatu 10
48100 Kotka
050 438 9133
kotka@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-16
su 12-16

Life Kouvola Hansa
Keskikatu 4
45100 Kouvola
050 373 7186
kouvola@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-17
la SULJETTU
su SULJETTU

Life Kouvola Prismakeskus
Tommolankatu 9
45130 Kouvola
050 574 8190
kouvola.prismakeskus@life.fi

Avoinna: 
ma-pe 9-19
la 9-15
su SULJETTU

Life Kuopio Matkus
Matkuksentie 60
70800 Kuopio
(050) 564 4529
kuopio.matkus@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-21
la 9-18
su 12-18

Life Kuopio Sektori
Puijonkatu 23 
70100 Kuopio
(0400) 199 562
kuopio.sektori@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-18
la 9.30-16
su SULJETTU

Life Kuusamo
Ouluntaival 1
93600 Kuusamo
(040) 124 4034
kuusamo@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17
la 10-14
su SULJETTU

Life Kuusankoski Tervaskangas
Kauppakeskus Veturi
Tervasharjunkatu 1
45720 Kuusankoski
(040) 167 7959
kuusankoski.tervaskangas@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-18
 

Life Lahti Karisma
Kauppiaankatu 2
15160 Lahti
(044) 765 1100
lahti.karisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 9-18
su 12-18

Life Lahti Syke
Kauppakatu 18
15140 Lahti
(03) 751 7711
lahti.syke@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-17
la 9-14
su SULJETTU

Life Lahti Trio Kauppakuja
Aleksanterinkatu 22
15140 Lahti
(050) 320 0081
lahti.trio@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-19
la 9-16
su SULJETTU

Life Lappeenranta IsoKristiina

Brahenkatu 5
53100 Lappeenranta
(050) 408 6861
lappeenranta.isokristiina@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 9-18
su 12-16
Life Lappeenranta Prismakeskus

Puhakankatu 9-11
53600 Lappeenranta
(050) 302 9920
lappeenranta.prismakeskus@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-18
la 9-15
su SULJETTU
Life Lappeenranta Weera
Kauppakatu 39
53100 Lappeenranta
(050) 465 1788
lappeenranta.weera@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-18
la 9-16
su SULJETTU

Life Lempäälä Ideapark
Ideaparkinkatu 4 / Palapelikatu
37570 Lempäälä
(040) 809 4447
lempaala.ideapark@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-18

Life Lieksa
Pielisentie 24 
81700 Lieksa
(050) 366 0024
lieksa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-17
la 10-13
su SULJETTU

Life Lohja
Laurinkatu 37 - 41
08100 Lohja
(050) 464 8768
lohja@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-17
su SULJETTU

Life Mariehamn
Torggatan 6
22100 Mariehamn
(018) 173 90
mariehamn@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-17
la 10-14
su SULJETTU

Life Mariehamn Maxinge
Sparvägen 1
22150 Jomala
(018) 173 71
mariehamn.maxinge@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-17
su 12-17

Life Mikkeli Akseli
Maaherrankatu 20
50100 Mikkeli
(0400) 451 940
mikkeli.akseli@life.fi
Avoinna:
ma-pe 9-18
la 9-17
su SULJETTU
Life Mikkeli Stella
Savilahdenkatu 8
50100 Mikkeli
(050) 370 7011
mikkeli.stella@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-19
la 9-18
su 12-16

Life Nivala
Kalliontie 30
85500 Nivala
(08) 443 552
nivala@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17
la 9.30-13
su SULJETTU

Life Nokia
Nuijamiestentie 5
37120 Nokia
(045) 601 5363
nokia@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Orimattila
Erkontie 11
16300 Orimattila
(03) 777 5981
orimattila@life.fi

SULJETTU TOISTAISEKSI
Avoinna:

ma-pe 
la 
su

Life Oulu Kaakkuri Citymarket
Metsokankaantie 5
90420 Oulu
(044) 524 3201
oulu.kaakkuri@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10.30-17.30
su SULJETTU

Life Oulu Limingantulli Prisma
Nuottasaarentie 1
90400 Oulu
(010) 321 6201
oulu.limingantulli@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 10-17
su SULJETTU

010 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Oulu Raksila Prisma
Tehtaankatu 3
90100 Oulu
(08) 376 090
oulu.prismaraksila@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-19
la 9-16.30
su SULJETTU

Life Oulu Ritaharju Ideapark

Ritaharjuntie 49
90540 Oulu
(050) 462 4300
oulu.ritaharju@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-20
su 12-18
Life Oulu Rotuaari

Kirkkokatu 23
90100 Oulu
(044) 524 3200
oulu.rotuaari@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-17
la SULJETTU
su SULJETTU
Life Oulu Valkea

Isokatu 24
90100 Oulu
(08) 376 345
oulu.valkea@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-21
su 11-18
Life Pirkkala Citymarket
Palmrothintie 2
33950 Pirkkala
(03) 279 9110
pirkkala@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18.30
la 10.30-17
su SULJETTU

Life Pori Isolinnankatu
Isolinnankatu 26 B
28100 Pori
(02) 632 5314
pori@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-18
la 9-15
su SULJETTU

Life Pori Länsi-Pori Prisma
Eteläväylä 2
28610 Pori
(02) 632 5316
pori.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-19
la 9-16
su SULJETTU

Life Pori Puuvilla

Siltapuistokatu14
28100 Pori
(02) 632 5315
pori.puuvilla@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-18

Life Porvoo
Piispankatu 19 A 3
06100 Porvoo
(019) 585 477
porvoo@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-17
la 9-14
su SULJETTU

Life Raisio Mylly
Myllynkatu 1009
21280 Raisio
(0400) 969 110 
raisio.mylly@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-21
la 9-18
su 12-18

Life Rauma
Savilankatu 2
26100 Rauma
(02) 822 1077
rauma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-17.30
la 10-14
su SULJETTU

Life Riihimäki Prisma
Voimalankatu 2
11100 Riihimäki
(010) 421 3203
riihimaki.prisma@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-15
su SULJETTU

010 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Rovaniemi Revontuli
Koskikatu 27
96100 Rovaniemi
(016) 379 4056
rovaniemi.revontuli@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su SULJETTU

Life Rovaniemi Saarenkylä Citymarket
Pulkamontie 1
96900 Saarenkylä
(040) 358 1071
rovaniemi.saarenkyla@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-17
su SULJETTU

Life Savonlinna
Olavinkatu 53
57100 Savonlinna
(015) 510 110
savonlinna@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17
la 10-14
su SULJETTU

Life Seinäjoki Hyllykallio Prisma
Hyllykalliontie 2
60510 Seinäjoki
(06) 412 8711
seinajoki.hyllykallio@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Tampere Koskikeskus
Hatanpään valtatie 1
33100 Tampere
(03) 279 9101
tampere.koskikeskus@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-16

Life Tampere Lielahti
Turvesuonkatu 2
33400 Tampere
(044) 753 5000
tampere.lielahti@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-18

Life Tampere Linnainmaa
Mäentakusenkatu 1
33580 Tampere
(045) 601 5212
tampere.linnainmaa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Tampere Turtola
Sotilaankatu 11
33710 Tampere
(045) 601 7414
tampere.turtola@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Turku Hansa
Eerikinkatu 15
20100 Turku
(0400) 941 215
turku.hansa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-20
la 10-18
su 12-18

Life Turku Kauppahalli
Kauppahalli 21-25
Eerikinkatu 16
20100 Turku
(0400) 254 849 
turku.kauppahalli@life.fi
Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU
 
Life Turku Länsikeskus Citymarket
Markulantie 150
20320 Turku
(0400) 933 735
turku.lansikeskus@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Turku Skanssi
Skanssinkatu 10
20730 Turku
(0400) 260 488
turku.skanssi@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-21
la 10-18
su 12-18

Life Tuusula
Hyrylänkatu 6
04300 Tuusula
(040) 730 5012
tuusula@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-15
su SULJETTU

Life Vaasa Hovioikeudenpuistikko 
Hovioikeudenpuistikko 15
65100 Vaasa
(06) 317 4493
vaasa@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Vaasa Kauppahalli
Kauppahalli
65100 Vaasa
(06) 317 4025
vaasa.kauppahalli@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Vaasa Rewell Center
Rewell Center 129
65100 Vaasa
(0400) 940 441
vaasa.rewellcenter@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-15
su SULJETTU

Life Valkeakoski Torikeskus
Hakalantie 1
37600 Valkeakoski
(040) 674 7287 
valkeakoski@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-18
la 10-16
su SULJETTU

Life Vantaa Jumbo
Vantaaportinkatu 3
01510 Vantaa
(010) 239 2951
vantaa.jumbo@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9-21
la 9-18
su 12-18

010 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Vantaa Myyrmanni
Iskoskuja 3 C 96 1.krs.
01600 Vantaa
(010) 239 2952
vantaa.myyrmanni@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-18

010 -alkuisiin puhelinnumeroihin lankaliittymästä soittaessa hinta 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min. Matkapuhelimesta 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Life Vantaa Tikkuri
Asematie 4-10
01300 Vantaa
(09) 857 3170
vantaa.tikkurila@life.fi

Avoinna:
ma-pe 10-19
la 10-16
su SULJETTU

Life Ylivieska
Juurikoskenkatu 8
84100 Ylivieska
(08) 420 659
ylivieska@life.fi

Avoinna:
ma-pe 9.30-17
la 9.30-13
su SULJETTU