Reseptit
Ravinto ja terveys
    A.VOGEL | 10 ML

    Silmätipat

    Sunday Treat! Osta 29 € , saat -10% alennusta-vain tänään!

    Voimassa vain verkossa. Ei voida yhdistää muihin tarjouksiin. Koskee sinua joka olet tai liityt Life Clubin jäseneksi. Ei koske sauna- ja Aqva-tuotteita.
    13,25 €
    1 325,00 €
    /L
    Toimitus verkkovarastostaVarastossa
    • Ilmainen toimitus yli 49€
    Vogelin silmätipat kuiville, väsyneille ja ärtyneille silmille! Silmätipoissa on ainutlaatuinen yhdistelmä luonnollisia vaikuttavia aineita.
    Tuotekuvaus
    Käyttö
    Ainesosat

    Silmät voivat kuivua tai ärtyä monesta eri syystä. Syitä silmien kuivumiseen voivat olla mm. pitkät ajat tietokoneen tai TV:n ääressä, ilmastointi, stressi ja ikääntyminen.

    Vogelin Silmätipat tuovat nopean lievityksen kuiviin, ärtyneisiin ja väsyneisiin silmiin. Silmätipassa on ainutlaatuinen kombinaatio luonnollisia vaikutavia aineita: hyaluronihappoa ja silmäruohoa (Euphrasia officinalis). Hyaluronihappo on kehon oma aine, joka muistuttaa silmän luonnollista kyynelnestettä. Silmäruoho helpottaa tipan annostelua silmään ja sillä on antiseptinen vaikutus.

    Tuotenumero: 135188

    EAN: 7610313417797